menu
Jesteś tutaj: Home / Dla Mieszkańca / Aktualności

14 lutego Koncert Weroniki Korthals

"Miłość mi wszystko wyjaśniła..."

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza 14 lutego o godz. 19.00 w hali sportowej na koncert poezji Jana Pawła II „Miłość mi wszystko wyjaśniła” .

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Jastarni zaprasza na wyjątkowy koncert poezji Jana Pawła II „Miłość mi wszystko wyjaśniła” w wykonaniu Weroniki Korthals Odbędzie się on 14 lutego o godz. 19.00 w hali sportowej i będzie zwieńczeniem Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw, w którym po raz kolejny bierze udział Gmina Jastarnia. W ramach obchodów setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II Weronika Korthals zaprezentuje repertuar z nadchodzącej płyty z poezją jednego z najwybitniejszych Polaków, Karola Wojtyły.
Wiersze, w których odbiorca umiejscowiony jest między Ziemią a Niebem, przybliżają postać samego poety, pozwalają go poznać od strony emocjonalnej, intelektualnej i duchowej. Weronika Korthals przeplata piosenki anegdotami dotyczącymi Karola Wojtyły, mądrego i zabawnego człowieka, z czasów, kiedy Watykan był jeszcze daleką przyszłością.
Wokalistce na scenie towarzyszyć będą doskonali muzycy, którzy w nastrojowych czy też radosnych, ale zawsze ciepłych i bliskich sercu aranżacjach, zabierają publiczność w muzyczną podróż z Karolem Wojtyłą. Artystka związana z naszym powiatem posiada odpowiednie warunki wokalne, aby oddać wielopłaszczyznowy wymiar twórczości papieża Polaka. Ma ona na swoim koncie m.in. cztery albumy studyjne i występy w legendarnym musicalu Metro.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym przejmującym koncercie.
Wstęp wolny!

 

 Zaproszenie Weroniki na koncert do Jastarni